Podczas koncertu Sanah na Enea Stadionie w Poznaniu doszło do kolejnej zaskakującej sytuacji, która natychmiast stała się hitem sieci. Jedna z fanek obecnych pod samą sceną przygotowała specjalny, tekturowy transparent z pytaniem: „Mogę buty? Chociaż jeden”.
Reakcja gwiazdy była błyskawiczna. Sanah, ubrana w spektakularną, czarno-niebieską suknię ozdobioną trójwymiarowymi kwiatami oraz pasujący wianek, zauważyła tabliczkę i postanowiła spełnić to nietypowe życzenie. Piosenkarka kucnęła na krawędzi sceny i dopytała dziewczynę o imię oraz rozmiar stopy, po czym ściągnęła swój błyszczący, pokryty brokatem but na wysokim obcasie i wręczyła go prosto w ręce uradowanej Lilii. Zanim pamiątka trafiła do właścicielki, wokalistka z właściwym sobie poczuciem humoru ostrzegła nastolatkę przed „świeżością” noszonego na scenie obuwia.
@wershion Ale szczęście! #sanah #sanahnastadionach #poznan #koncert #sanahkoncert Koncert Sanah w Poznaniu na stadionie 29.05.2026
♬ oryginalny dźwięk - Weronika | Content Creator
Jak się okazuje, oddawanie butów fanom staje się powoli stałą tradycją i znakiem rozpoznawczym na stadionowych koncertach Sanah. Nie był to bowiem pierwszy taki przypadek:
- Wrzesień 2023 (PGE Narodowy): Artystka oddała swoje kwiatowe szpilki fance, która trzymała transparent przypominający o obietnicy złożonej wcześniej w Chorzowie.
- Wrzesień 2025 (PGE Narodowy): Sanah ponownie podarowała wielbicielce czarne buty na obcasie, żartobliwie ostrzegając ze sceny, że „mogą trochę śmierdzieć”, co również wywołało falę komentarzy w internetowych mediach.
Podarowanie brokatowego obcasa w Poznaniu to już trzeci udokumentowany przypadek, kiedy fani celowo przychodzą na stadiony z transparentami z nadzieją na zdobycie tego nietypowego „łupu”. Dla wielbicieli piosenkarki jej sceniczne obuwie zyskało już status wręcz kultowej pamiątki.