Luxon, gitarzysta Skolima, dolał oliwy do ognia po medialnej burzy wokół wypowiedzi „króla latino” o emeryturach dla artystów. Podczas transmisji na TikToku muzyk odniósł się do reakcji Dody i nie gryzł się w język. „Wielka burza, bo odezwała się pseudoartystka” – mówił, broniąc Skolima i przekonując, że ten wie, o czym mówi, bo od lat działa w branży jako wokalista, kompozytor, producent i aktor.

Odnosił się do tej wypowiedzi:

„Może był pod wpływem czegoś?” Doda ostro reaguje na słowa Skolima o artystach
Skolim wywołał ogólnopolską burzę, wulgarnie atakując artystów domagających się wsparcia socjalnego. Do dyskusji dołączyła Doda - i nie zostawiła na królu latino suchej nitki. Wokalistka zakwestionowała stan, w jakim Skolim wygłaszał swój wywód, a przy okazji przypomniała mu, czym powinien się zajmować. Skolim odpala się przy grillu Iskrą do całej

Cała afera zaczęła się po słowach Skolima na temat finansowania emerytur artystów z budżetu państwa. Wokalista stwierdził, że publiczne pieniądze powinny trafiać przede wszystkim na dzieci i ważniejsze potrzeby społeczne, a nie na wsparcie środowiska artystycznego. Na jego wypowiedź ostro zareagowała Doda, która w swojej relacji wytknęła mu brak zrozumienia tematu i zasugerowała, żeby zajął się sprzedawaniem swojej kiełbasy, a przy okazji wybrał się do teatru.

Luxon poszedł jednak o krok dalej i w swojej wypowiedzi uderzył nie tylko w samą reakcję Dody, ale też w jej podejście do działalności charytatywnej. Zarzucił „pani z telewizji”, że powinna „zakasać rękawy” i przestać przyklejać się do cudzych akcji tylko po to, żeby się pokazać. W sieci pojawiło się już nagranie z tą wypowiedzią, więc całość możecie zobaczyć na wideo poniżej. Wygląda więc na to, że zamiast wyciszenia konfliktu mamy kolejny rozdział publicznej przepychanki między obozem Skolima a Dodą.

@agnieszkabialik_ @Luxon_git ♬ oryginalny dźwięk - agnieszkabialik_
DOWIEDZ SIE WIECEJ:
Norwegowie po zwycięstwie nad Senegalem świętowali jak wikingowie. Na murawie „wiosłowali” swoim drakkarem
Norwegowie po zwycięstwie nad Senegalem świętowali jak wikingowie. Na murawie „wiosłowali” swoim drakkarem
„Stary wchodzi mi do pokoju”. Z okazji Dnia Ojca przypominamy klasyk polskiego internetu
„Stary wchodzi mi do pokoju”. Z okazji Dnia Ojca przypominamy klasyk polskiego internetu