Skolim odpowiedział Dodzie po jej ostatnich docinkach i od razu odniósł się do zarzutów, że jego rozpoznawalność opiera się na pobocznych biznesach. „Nie na paliwie Skolim uznanie ludzi zdobył, nie na kiełbasie czy perfumach” – mówił w nagraniu. Artysta przypomniał, że ma na koncie 26 złotych płyt, 16 platyn i cztery diamenty, podkreślając, że ludzie poznali go przede wszystkim dzięki muzyce.
Słowa Dody przczytacie tutaj:

Cała wymiana zaczęła się po wypowiedzi Skolima na temat emerytur dla artystów finansowanych z budżetu państwa. Wokalista ostro skrytykował ten pomysł, a Doda odpowiedziała mu w relacji, sugerując, żeby zajął się sprzedawaniem swojej kiełbasy i przy okazji wybrał się do teatru. Jej słowa szybko zaczęły krążyć po sieci, a teraz Skolim postanowił odbić piłeczkę.
Fragment wypowiedzi Skolima możecie usłyszeć poniżej
a całość pochodzi z:
@agnieszkabialik_ @SkolimLATINO najcudowniejszy człowiek w Polsce. 😍😘🥰💖🌴🎶👑🔥 @Król Latino🌴 ♬ oryginalny dźwięk - agnieszkabialik_
