Skolim odpowiedział Dodzie po jej ostatnich docinkach i od razu odniósł się do zarzutów, że jego rozpoznawalność opiera się na pobocznych biznesach. „Nie na paliwie Skolim uznanie ludzi zdobył, nie na kiełbasie czy perfumach” – mówił w nagraniu. Artysta przypomniał, że ma na koncie 26 złotych płyt, 16 platyn i cztery diamenty, podkreślając, że ludzie poznali go przede wszystkim dzięki muzyce.

Słowa Dody przczytacie tutaj:

„Może był pod wpływem czegoś?” Doda ostro reaguje na słowa Skolima o artystach
Skolim wywołał ogólnopolską burzę, wulgarnie atakując artystów domagających się wsparcia socjalnego. Do dyskusji dołączyła Doda - i nie zostawiła na królu latino suchej nitki. Wokalistka zakwestionowała stan, w jakim Skolim wygłaszał swój wywód, a przy okazji przypomniała mu, czym powinien się zajmować. Skolim odpala się przy grillu Iskrą do całej

Cała wymiana zaczęła się po wypowiedzi Skolima na temat emerytur dla artystów finansowanych z budżetu państwa. Wokalista ostro skrytykował ten pomysł, a Doda odpowiedziała mu w relacji, sugerując, żeby zajął się sprzedawaniem swojej kiełbasy i przy okazji wybrał się do teatru. Jej słowa szybko zaczęły krążyć po sieci, a teraz Skolim postanowił odbić piłeczkę.

Fragment wypowiedzi Skolima możecie usłyszeć poniżej

0:00
/1:00

a całość pochodzi z:

@agnieszkabialik_ @SkolimLATINO najcudowniejszy człowiek w Polsce. 😍😘🥰💖🌴🎶👑🔥 @Król Latino🌴 ♬ oryginalny dźwięk - agnieszkabialik_
DOWIEDZ SIE WIECEJ:
Strzały i maczety pod Toruniem. W sieci pojawiły się nagranie, policja prowadzi czynności.
Strzały i maczety pod Toruniem. W sieci pojawiły się nagranie, policja prowadzi czynności.
Zderzenie autokaru z tramwajem w Poznaniu. W internecie pojawiło się nagranie
Zderzenie autokaru z tramwajem w Poznaniu. W internecie pojawiło się nagranie